top of page

Direct 
Search

Vyhledáme, oslovíme a zaujmeme pro vás ty nejvhodnější nové zaměstnance a spolupracovníky. Nechte to na nás a získejte přístup i k talentu, který práci aktivně nehledá.

DSC02499.jpg

Jak to probíhá

Zadaní a analýza pozice

Se službou Direct Search budete mít na své straně tým profesionálů, který za vás navrhne a zrealizuje celý proces vyhledávání a oslovování potenciálních kandidátů podle vašeho zadání. V prvním kroku společně sestavíme profil optimálního kandidáta a vytvoříme "prodejní příběh", kterým budeme kandidáty oslovovat.

Vyhledávání kandidátů

Zvolíme vhodné metody a zdroje náboru, oslovíme relevantní kandidáty a provedeme první kolo (kola) interview. Zaměřujeme se primárně na tzv. pasivní kandidáty. Tedy ty, kteří sami práci nehledají. Pracujeme s interními i externími databázemi, sociálními sítěmi i vlastním networkingem.

Představení kandidátů

Kandidáty, kteří budou splňovat vaše očekávání, vám představíme a ke každému z nich vám zašleme "interview report" zahrnující profil kandidáta a záznam z interview. Pokud vás profil zaujme, tak zařídíme pokračování jednání již na vaší straně.

Kdy je tato služba vhodná
  • Potřebujete obsadit náročnou pozici. Jednoduše takovou, u které tušíte, že vám běžné postupy stačit nebude

  • Chcete oslovit kandidáty, kteří aktivně práci nehledají

  • Rádi byste řešili nábor efektivně, ušetřili čas a jednali jen s relevantními kandidáty

  • Potřebujete vyhledávat diskrétně

Jaké typy pozic obsazujeme

Typicky se jedná o pozice specialistů a manažerské role. Bohaté zkušenosti máme zejména v segmentech obchod, finance, HR a SAP IT. Spolupracujeme také s klienty v oblasti logistiky, výroby, nebo třeba elektrotechniky. Pracujeme na pozicích, u kterých jsme si jistí, že dovedeme pro vás i kandidáty přinést přidanou hodnotu.

Jak dlouho trvá obsazení pozice

Délka náborového procesu je výrazně ovlivněna tím, jak specifická je pozice, kterou potřebujete obsadit. Obvykle je trvání celého náboru v řádu týdnů (od zadání po akceptaci nabídky kandidátem). U velmi úzkoprofilových pozic se může jednat i o jednotky měsíců.  

Kolik to stojí

Obvyklým modelem je předem domluvená úspěšnostní odměna daná % z roční mzdy umístěného kandidáta (tedy za naše služby platíte až po úspěšném náboru). Dle specifik role je možné se dohodnout i na jiných schématech odměny (např. u obchodníků na IČ). Detailní nabídku včetně možností garancí, či objemových slev pro vás rádi připravíme na míru.  

Ozvěte se nám

a pojďme společně vymyslet to nejlepší řešení

bottom of page